Niewielki rozmiar reklamy, czyli to świetna metoda na delikatną promocję naszego produktu czy też firmy.

Dodajmy do tego stronę internetową, wizytówki oraz wszelkie formy marketingu i jesteśmy w domu. Reklama i druk.

Formy i kształty naklejek

etykiety samoprzylepneNaklejki, czy też nalepki, mogą przybierać przeróżne formy, kształty oraz mogą być drukowane na różnych materiałach.
Wszystko zależy jedynie od wyobraźni grafika, które takie naklejki projektuje. W kwestii samego druku takich naklejek to najczęściej stosuje się technikę druku cyfrowego, ponieważ jest stosunkowo tania i daje wydruk dobrej jakości. Czasami można też spotkać wypukłe naklejki, które jak sama nazwa wskazuje, są wypukłe. Powstają najczęściej przy użyciu żywicy lub plastiku i maja szerokie zastosowanie w ozdabianiu wnętrz oraz oklejaniu samochodów.

Standardy w druku i nie tylko

Standardy w każdej gałęzi przemysłu i biznesu są ważne.

Wyobraźmy sobie, że kupujemy monitor i jego wejście nie pasuje do naszej karty graficznej, mimo że ma ten sam typ.

Dlatego właśnie obowiązują pewne standardy. W poligrafii i grafice również takie standardy występują- odpowiednie definicje kolorów CMYK- kluczowe dla odpowiedniego odwzorowania barw.
Określone z góry dopuszczalne formaty druku ulotek i wizytówek, tak aby były wygodne i w miarę ujednolicone.

Bez standardów nawet ulotki mogłyby być kompletnie nieczytelne i wręcz odpychające.

Kolorowe czasopisma i ulotki

etykiety samoprzylepne Wszyscy lubią kolorowe czasopisma czy ulotki. Jak jednak wyglądałby świat marketingu i reklamy gdyby nie druk i poligrafia? Dzisiaj produkuje się takie rzeczy na masową skalę, nakłady są coraz większe, bo i zapotrzebowanie cały czas rośnie. W dzisiejszych czasach nie ma firmy, która choć raz nie skorzystałaby z usług drukarni- ulotki, wizytówki czy mały banner, to niemal standard dla każdej firmy. Od tych małych po te duże ? wiadomo, że na inną skalę. Jednak dalej można spotkać źle oznaczone czy nie wypromowane marki, przyczyną tego może być właśnie brak inwestycji w drukowanie materiałów reklamowych..

Widok do druku:

etykiety samoprzylepne